Trwa ładowanie proszę czekać ...

Najlepsze wyciskarki do soków. Kiedy warto wydać więcej pieniędzy?

13 kwietnia 2016

Niezależnie od tego co lubimy i jakie mamy upodobania zawsze najlepszym sokiem będzie taki, który sami sobie przygotujemy z pomocą jakiegoś dobrego urządzenia. Jeśli chcemy przygotowywać sobie napój, który będzie miał wszystkie cenne wartości odżywcze to konieczna będzie dobra wyciskarka.

Jakie więc urządzenia tutaj sprawdzą się najlepiej? Kluczowa sprawa to rozróżnienie między wyciskarkami a sokowirówkami, o czym wiele osób zapomina. Sokowirówka będzie odpowiadać za cięcie owoców i warzyw na niewielkie kawałki. Takie urządzenie działa szybko, ale podgrzewa sok i prowadzi do jego utleniania i tym samym z soku zabierane są cenne składniki odżywcze. Wyciskarka będzie natomiast miażdżyć owoce i tłoczyć je przez sito, dlatego uzyskiwany sok jakościowo będzie rzeczywiście doskonały. Z tego względu, że sprzęt ma odmienną zasadę działania oraz duże obciążenie bywa mniej wytrzymały niż sokowirówka. Dlatego jeśli chcemy mieć wyciskarkę to trzeba postawić na taki sprzęt, który będzie z wyższej półki i którego jakość nas zadowoli.

marka Hurom

Green Star Elite

Niecałe 2,5 złotych będzie w stanie zagwarantować nam urządzenie Green Star Elite a więc taką wyciskarkę, która jest w stanie pozyskiwać dla nas doskonały sok na trzech etapach. Najpierw owoc jest rozdrobiony i miksowany, co sprawi, że rozluźnią się tkanki i będzie można go zgniatać. Ten system wyciskania pozwala uwalniać delikatnie sok bez obaw, że straci się cenne składniki odżywcze. Zaletą będzie to, że sprzęt można wygodnie rozkładać i składać. Tempo jego działania to 110 obrotów na minutę a więc sporo jak na wyciskarki.

Hurom HG 2G

To doskonała marka a więc urządzenie także jest świetne. Pozwala nam przygotowywać smaczny sok, jest w stanie pracować nawet przez pół godziny bez przerwy i charakteryzuje się tym, że można uzyskiwać klarowny sok przez dwa dostępne sita. Sprzęt łatwo się czyści.

Wyciskarki Angel

wyciskarki Angel Angel to już najlepsza na rynku marka, która ma wyciskarki kosztujące około 5 tysięcy złotych. Za te pieniądze dostajemy jednak takie urządzenie, które rzeczywiście spełni nasze oczekiwania. To jeden z najwydajniejszych urządzeń, które pracują w oparciu o wyjątkowo mocne wałki. Prędkość to około 86 obrotów na minutę a więc jest to dość dużo, ale za to wydajność urządzenia jest niesamowita. Producent również jest pewny jakości swojego urządzenia, dlatego decyduje się na wprowadzenie tego sprzętu do sprzedaży podkreślając, że można dać nawet 10 lat gwarancji na silnik. Sprzęt jest wydajny i jednocześnie wart swojej wysokiej ceny.